Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Pozostałe oferty pracy, Kraków
Praca Pozostałe oferty pracy Content Reviewer Polish Speaker – shift support

Content Reviewer Polish Speaker – shift support

prywatne
Dodano: 16 grudnia 2019
ID oferty: 5422

    Opis stanowiska: Join Majorel’s content review team to provide a quality experience to millions of internet users Majorel’s content review team deliver impact by managing potentially sensitive online social media, web page and advertising content. This position will also enable you to work alongside our client, a high profile, Global Leader specialising in internet based searching and video sharing platforms that has changed the world and the way we share information. The ideal candidate will b…

    • Forma zatrudnienia: pełny etat
    • Miejsce pracy: Kraków, małopolskie
    • Pracodawca/agencja pracy: MAJOREL POLSKA
    Twoja ocena: oceń ofertę
    Ocena oferty: 0 - 0 głosów

    Ogłoszenia podobne

    Płaca od: 0 zł
    Adres: Kraków, małopolskie
    Użytkownik: @pracomat